Šiauliai

Naudinga informacija apie Šiaulius

Šiauliai – šiaurės Lietuvos miestas. Turistams jis yra puiki vieta turiningai praleisti laiką. Čia randamos įdomios lankytinos vietos, tarp kurių ir muziejai, ir architektūra, ir gamta. Šiuo metu Šiauliai domina ne tik mūsų šalies gyventojus, bet ir užsieniečius, kurie čia atranda išskirtinius turistinius objektus.

Daugeliui Šiaulių miestas žinomas dėl netoliese jo esančio Kryžių kalno, kuris tapo traukos objektu tūkstančiams tikinčiųjų iš įvairių pasaulio kampelių. Tiesa, tai tikrai ne vienintelė lankoma įdomi vieta. Kasmet turistų skaičius tik auga, tuo džiaugiasi ir šio miesto verslininkai, ir turizmo įmonės, kurios organizuoja įvairias ekskursijas ir pažintines programas turistams. Galima išskirti turistus, kurie atvyksta iš Vakarų, Vidurio ir Rytų Europos šalių. Taip pat dažnai galima sutikti ir lankytojų iš Azijos šalių. Kiekvienais metais išskirtinai pirmauja vokiečiai, kurių į čia atvyksta daugiausia.

Verta dėmesio ir Šiaulių istorija. Tai labai senas miestas, kuris lenkia šalies sostinę Vilnių. Svarbiausias istorinis įvykis – Saulės mūšis, kuriam skiriama daug dėmesio. Šiaulių miesto koncertinėje įstaigoje galima pasigrožėti šiam mūšiui skirto vitražo grožiu. Jis užima 200 kvadratinių metrų plotą. Įdomybių randama ir kitose įvairiose vietose. Atėjus į Aušros taką galima sužinoti tikslų vietos laiką. Ant Šiaulių Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus katedros pietinės sienos yra seniausias Lietuvos saulės laikrodis. Tęsiant pasivaikščiojimą ir pažintį su miestu verta aplankyti Saulės laikrodžio aikštę. Joje stovi skulptūra „Šaulys“, kuri vietinių gyventojų vadinama „Auksiniu berniuku“. O norint paskirti pasimatymą tai įprasta daryti Gaidžio aikštėje. Turistai čia išgirs pasveikinimus atvykus į Šiaulius įvairiomis kalbomis: anglų, rusų, prancūzų, ispanų, čigonų, švedų ir kitomis kalbomis

Visais atžvilgiais Šiauliai yra puiki vieta praleisti laiką. Pasivaikščiojimas botanikos sode leis pailsėti nuo miesto šurmulio ir pasimėgauti gamtos teikiama ramybe. Vėliau galima pratęsti pažintį su miesto architektūra. Čia randami įvairūs gražūs ir istorinę bei architektūrinę vertę turintys pastatai, ir skulptūros. Taip pat kiekvieno miesto gyventojo ir svečio laukia malonūs pasivaikščiojimai po parkus. Išalkus randamos ir puikios kavinės. Gražių ir įdomių vietų lankymas turistams yra svarbiausias tikslas. Ši vieta tikrai tam puikiai tinka.

Kiekvienas miestas turi savito žavesio. Ne išimtis ir Šiaulių miestas. Čia atrandamos įvairios gražios bei įdomios vietos, sužinoma šios vietovės istorija bei galima pasigrožėti architektūros paminklais. Kiekvienas suras tai, kas juos sudomins ir patrauks jų dėmesį. simplysubliminal.org.

KamadoClub keraminės kepsninės Lietuvoje KamadoClub.lt išskirtinė keramikos kokybė.

Daftar judi online terpercaya nomor 1 di Asia rekomendasi dari kami http://199.192.26.228 website link alternatif bandar dan agen berbahasa Indonesia dengan menggunakan bank serta mata uang asli.

cash advances

With extensive research, Singapore Personal Loan Tips and Advice has came up with the best resource for the Top 10 licensed money lenders in Singapore offering the lowest interest rates. Check it out now.

Kontaktai

Domina konkretus pasiūlymas? Susisiekite su mumis užpildydami žemiau pateiktą formą.


© 2014 siauliai-r.sav.lt - Informacija apie Šiaulius