2015 m. sausio 27 d., antradienis
Spausdinti puslapio vidurį


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Sausis
    2015     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:


Naujienos
Aktualijos
2015-01-27

Meškuičių gimnazijos jaunieji policijos rėmėjai ir jiems prijaučiantys turi gražią tradiciją -  kartą per sezoną pakeliauti pėstute. Šį sykį pasirinkta 10 kilometrų trasą. Kadangi atstumas neilgas, nutarta surengti mini varžybas bei patikrinti geografijos žinias. Mokiniams buvo parinkti trys maršrutai, kurių atstumas į vieną pusę vyravo nuo 5 iki 6,5 km. Kad kelionė nebūtų nuobodi, jos metu vaikai turėjo atlikti įvairias užduotis: nusifotografuoti prie dvikamienio medžio, surasti paslėptą atšvaitą, atnešti kankorėžių į stovyklavietę, pakalbinti vietos gyventoją, paprašyti jo pagalbos ir nepamiršti jam padėkoti bei įdomiai tai užfiksuoti.

2015-01-26

2015 m. sausio 15 d. Ginkūnų kultūros centro salėje pristatytas Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Ginkūnų filialo 2014 metais vykdytas projektas vaikams ir jaunimui „Kelionė skaitymo, pažinimo ir kūrybos keliais“ ir jo rezultatai. Į projekto veiklos apžvalgą pakviesti projekto dalyviai, rėmėjai ir partneriai. Projektas buvo vykdomas gavus dalinį finansavimą iš Lietuvos kultūros tarybos. Vyresnioji bibliotekininkė Rimvida Linauskienė priminė projekto tikslus, uždavinius, kalbėjo apie projekto įgyvendinimo etapus, pagrindines vykdytas veiklas..

2015-01-23

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija 2015 m. sausio 21 d. posėdyje nusprendė:

- Kęstutis Lukšas Įstatymo nuostatų nepažeidė

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktorius ir UAB „Medingė“ akcininkas Kęstutis Lukšas, išdavęs UAB „Kuršėnų komunaliniui ūkiui“ leidimą statyti bei atnaujinti daugiabučius gyvenamuosius namus pagal UAB „Medingė“ subrangovų projektus ir įsakymu šios akcinės bendrovės darbuotojui paskyręs piniginę socialinę paramą, Lietuvos Respublikos viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo (Įstatymas) nuostatų nepažeidė.

2015-01-23

Aplink vis dažniau ir garsiau girdime apie ekologiją, būtinybę saugoti ir tausoti aplinką kurioje gyvename mes, gyvena ir gyvens mūsų vaikai. Mūsų planeta dūsta nuo šiukšlių, nenaudojamų daiktų pertekliaus, oro taršos. Apie ekologiją reikia ne tik kalbėti, bet ir realiai bandyti nuveikti kažką naudingo šioje srityje. Tai gali daryti ne tik didžiulės įmonės, bendrovės, įstaigos, bet ir auganti mūsų karta – darželinukai, kartu su savo tėveliais, auklėtojomis, auklėtojų padėjėjomis.

2015-01-22

Šiaulių rajono savivaldybės salėje rajono vaikų ikimokyklinių ir priešmokyklinių įstaigų atstovai, Švietimo ir sporto skyriaus specialistai aptarė LR Švietimo ir mokslo ministro įsakymu patvirtintą sprendimą, kad nuo 2015 metų rugsėjo mėn. 1 d. įvedamas privalomas priešmokyklinis ugdymas. Patvirtinta bendroji priešmokyklinio ugdymo programa ir naujas ikimokyklinio ugdymo pasiekimų aprašas.

2015-01-21

Šiaulių r. Aukštelkės mokykloje sklandė įkurtuvių nuotaika. Buvo perkirpta simbolinė įkurtuvių juostelė, padėkota statybos darbus atlikusiems, kitiems specialistams, rėmėjams. Į atnaujintos ikimokyklinio ugdymo grupės atidarymą atvyko Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistės Elena Leparskienė ir Sandra Valavičiūtė, Kužių seniūnė Jolanda Rudavičienė bei Šiaulių kaimiškosios seniūnijos seniūnas Jonas Obrikas, Aukštelkės bendruomenės pirmininkė Violeta Budreckienė ir kt.

2015-01-21

Šeduvos gimnazijos sporto salėje vyko karatė varžybos ,Šeduvos taurė – 2015 , kuriose  dalyvavo 193 sportininkai iš 8 klubų - Šiaulių apskrities „Empido“, Šiaulių „Saulės“, „Katana“, Šeduvos „Tigriukų“, Kauno Garliavos „Budo“, Raseinių „Bushido“ , Radviliškio „Rytų kovotojo“ , „Kentauro“.

2015-01-20

Šiaulių rajono meras Algimantas Gaubas, vicemeras Antanas Bezaras, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė bei Sporto poskyrio vedėjas Edmundas Vitkus pasveikino ir pagerbė aktyvų Šiaulių rajono politikos ir visuomenės veikėją Alfredą Jonušką. Meras jubiliatui įteikė savo bei perdavė kitų sveikintojų padėkas ir dovanas.

2015-01-20

Panevėžio lengvosios atletikos manieže rungtyniavo Lietuvos rajonų geriausieji jaunučiai (gimę 2000-2001 m.) lengvaatlečiai. Šiaulių rajono Kuršėnų sporto mokyklos rinktinės sudėtyje buvo ir šeši Meškuičių gimnazijos jaunieji sportininkai. Puikiai šiose varžybose startavo Deimantė Vaitkutė ir Linas Stasiūnas, kurie laimėjo pirmąsias vietas šuolio į aukštį su kartimi rungtyje ir buvo apdovanoti aukso medaliais, pirmo laipsnio diplomais ir asmeninėmis dovanomis. 

2015-01-19

Šiaulių rajono savivaldybės įsteigta Augustino Griciaus premija įteikta poetei, eseistei, literatūros kritikei Agnei Žagrakalytei už pirmąjį prozos kūrinį „Eigulio duktė: byla F117“. Iškilminga apdovanojimo ceremonija įvyko Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Gruzdžių filiale literatūrinės šventės „Augustinas Gricius – Gruzdžių krašto ąžuolas“ metu.

 1 2  
rajono meras
ALGIMANTAS GAUBAS