2014 m. lapkričio 26 d., trečiadienis
Spausdinti puslapio vidurį


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Lapkritis
    2014     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:
Naujienos
Aktualijos
2014-11-26

Lietuvos vaikų (gimusių 2001metais ir jaunesnių) lengvosios atletikos olimpinių vilčių taurės varžybose Šiauliuose startavo keturi Meškuičių gimnazijos mokiniai. Šiaulių rajono Meškuičių gimnazijos jaunieji lengvaatlečiai startavo puikiai ir iš varžybų grįžo su apdovanojimais! Šuolio į aukštį su kartimi rungtyje visą nugalėtojų pakylą užėmė meškuitiškiai. Aukso medalį ir nugalėtojo vardą iškovojo Kostas Dagys. Sidabro medaliu apdovanotas Deividas Gajauskas, o bronziniu prizininku tapo penktokas Rokas Vepštas.

2014-11-25

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro direktoriaus sprendimu prasidėjus mokslo metams Šiaulių rajono Meškuičių gimnazijai perduotas naudotis pasitikėjimo teise teleskopas SkyWatcher Skyliner 203/1200 su stovu. Moderni mokymo priemonė gimnazijai perduota neatlygintinai valdyti už III G klasės mokinio Vytauto Drazdausko pasiekimus Lietuvos mokinių ir tarptautinėje astronomijos olimpiadose.

2014-11-25

Sekmadienį kuršėniškiai ir Kuršėnų miesto svečiai rinkosi į XV- ąjį respublikinį buvusių politinių kalinių ir tremtinių mišrių chorų festivalį, skirtą Šv. Cecilijos garbei. Daina, tarsi, sujungė Šv. Cecilijos, kuri yra laikoma Bažnytinės muzikos, vargonininkų, instrumentų gamintojų, dainininkų, muzikantų, poetų globėja. Festivalis tapo ne tik tradicija, ne tik pasididžiavimu, bet ir tremtinių vienybės išraiška.

2014-11-25

Šiaulių rajono meras Algimantas Gaubas ir savivaldybės administracijos Sporto poskyrio vedėjas Edmundas Vitkus pasveikino du pedagogus: Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos kūno kultūros mokytoją metodininką Albiną Klumbį bei Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos kūno kultūros mokytoją ekspertą Juozą Savicką. Kolegos minėjo 50-ties metų jubiliejus.

2014-11-24

Jau tradicija tapo rudeniui besibaigiant rajono žemės ūkio darbštuolius pakviesti į šventę. Tradicinis renginys „Dėkojame žemei“ vyko Šiaulių rajono kultūros centre. Į jį atvyko rajono vadovai, savivaldybės administracijos darbuotojai, žemdirbiai ir visi norintys juos pasveikinti.

2014-11-24

Mes mokomės vieni iš kitų ir telkiame savo stipriąsias savybes, kad galėtume išdidžiai pasakyti -„Mūsų įstaigos sėkmė nėra atsitiktinumas - mūsų įstaiga gera, nes joje dirba kompetentingi mokytojai, čia svarbausia vaiko gerovė”.    Tokios mintys, teiginiai ir patirtys buvo išsakytos jau tradicija tapusioje regioninėje konferencijoje „Mes mokomės vieni iš kitų”, kuri įvyko š.m. lapkričio 20 dieną Kuršėnų lopšelyje-darželyje „Nykštukas” Šių metų konferencijos tema - „Sėkmingos įstaigos formulė”. 

2014-11-20

Metams einant į pabaigą tradiciškai Šiaulių rajono kultūros darbuotojai renkasi į visuotinį susirinkimą. Šį kartą susirinkus draugėn nekalbėta apie problemas, atvirkščiai – prisiminti iškiliausi metų renginiai, pasidžiaugta pasiekimais, pasveikinti jubiliatai bei klausyta pranešimų apie etninės kultūros svarbą kiekvieno žmogaus gyvenime.

2014-11-20

Į posėdį susirinkusi Šiaulių rajono savivaldybės eismo saugumo komisija, pirmininkaujama Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Ekonomikos ir verslo plėtros skyriaus vedėjo Algirdo Baikausko, sprendė ne vieną gyventojams aktualų klausimą. Kai kuriems prašymams pritarta, kai kurie klausimai atidėti vėlesniam sprendimui.

2014-11-19

Kuršėnų kultūros centre vyko IV-asis Šiaulių apskrities vaikų ir moksleivių liaudiškų šokių kolektyvų konkursas – festivalis „Pašokdinsiu vidury ratelio“. Scenoje šoko 17 šokių grupių iš Akmenės, Joniškio, Šiaulių rajonų bei Šiaulių miesto. Vertinimo komisijoje žinomi choreografai – Lietuvos liaudies kultūros centro choreografijos poskyrio vyriausioji specialistė Gražina Kasparavičiūtė, Panevėžio miesto Dainų ir šokių ansamblio „Pynimėlis“ meno vadovas Ričardas Bakanauskas, Panevėžio Kultūros centro „Panevėžio bendruomenių rūmai“ choreografas Vytautas Murauskas, Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėjas Tomas Vaitkus.

2014-11-18

Pilietiškumas, patriotiškumas, tautiškumas – tai temos, kurios šiandienos jaunam žmogui gana dažnai atrodo tolimos, ne itin įdomios ar tiesiog nevertos dėmesio. Mes, vyresnieji, savo ruožtu, gana dažnai piktinamės jų abejingumu, pagarbos ir dėmesio stoka minėtiems dalykams. Susitikimas su „Misija – Sibiras‘14“ dalyviais akivaizdžiai įrodė, kad išankstinės nuostatos, atrodytų, konfrontuojantys kartų požiūriai yra ne tik išsigalvoti, neišsiaiškinti, o, jei ir egzistuoja, tai yra lengvai pašalinami.

 1 2  
rajono meras
ALGIMANTAS GAUBAS