2014 m. lapkričio 1 d., šeštadienis
Spausdinti puslapio vidurį


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Lapkritis
    2014     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:
Naujienos
Aktualijos
2014-10-31

Ruošiantis Šiaulių rajono žemdirbių šventei, kuri vyks lapkričio mėnesio 21 d. Kuršėnų kultūros centre, skubama susumuoti metų rezultatus, išaiškinti geriausius žemės ūkio sektoriuje dirbančius darbuotojus.  Šiaulių rajono savivaldybės administracijos žemės ūkio skyriaus vedėja Emilija Rimeikienė, kartu su vyr. specialistu Povilu Rudžiu, Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Šiaulių rajono biuro vadove, augalininkystės konsultante Ramute Stagniūniene ir Ūkininkų sąjungos pirmininku Raimundu Juchnevičiumi lankosi ūkiuose, žemės ūkio bendrovėse.

2014-10-31

Į spalio 30 dieną vykusį Šiaulių rajono savivaldybės tarybos posėdį atvyko 24 tarybos nariai (iš 25). Darbotvarkėje – 53 klausimai. Jų gausa bei ilgos diskusijos tarybos posėdžio laiką ištempė – prasidėjęs 13 valandą posėdis baigėsi gerokai po 17 valandos. Laikantis tradicijų Šiaulių rajono meras Algimantas Gaubas pasveikino gimtadienius šventusius ar švęsiančius kolegas: Aureliją Rapševičienę ir Stasį Lembutį.

2014-10-31

Spalio 19-24 dienomis Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje šiemet jau antrą kartą lankėsi Italijos Arcore ir Vimercate miestelių, esančių netoli Milano, mokyklų mokiniai ir du mokytojai. Pavasarį, gegužės mėnesį, buvo atvykusi kita moksleivių grupė. Italai dalyvauja tarptautiniame projekte, kurio tema – plastiko perdirbimas, rūšiavimas bei panaudojimas. Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos direktorės Danutės Lotiukienės iniciatyva anglų kalbos mokytojos Laura Daujotienė bei Lina Dovtartienė su aštuntų klasių mokiniais įsijungė į šį projektą ir jau antrą kartą dalyvauja jo veiklose.

2014-10-30

Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla yra šiuolaikinio gyvenimo pokyčiams atvira mokykla, turinti gana modernią ir motyvuojančią ugdymo aplinką. Mokykloje gausu ne tik įvairių vadovėlių, mokymui(si) skirtų priemonių, bet ir informacinių technologijų: kompiuterinių grafoprojektorių, yra interaktyvių ,,Smart“ ir ,,Prometėjas“ lentų. Todėl esama mokytojų, kurie su kolegomis gali dalintis patirtimi apie modernią ir kokybišką pamoką, panaudojant virtualių erdvių mokomąsias programas bei informacines kompiuterines technologijas.

2014-10-29

Spalio 12-18 d. Kuršėnų lopšelyje-darželyje „Buratinas“ stažavosi 10 tarptautinio daugiašalės partnerystės Comenius projekto „Improving pedagogical continuity between indoor and outdoor spaces in preschools“ („Ugdymotęstinumas vidaus ir išorės erdvėse ikimokyklinėse įstaigose“) partnerių iš Švedijos, Turkijos ir Kroatijos.

2014-10-29

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriuje vykęs seminaras draugėn sukvietė kūno kultūros mokytojus iš Šiaulių ir Kauno rajonų. Svečiai išklausė pranešimų sporto tema, aplankė kai kurias įstaigas, stebėjo rungtynes Bubiuose. Buvo pasikeista simbolinėmis dovanomis, pasveikinti jubiliatai.

2014-10-29

Augantis tarptautinis mobilumas, globalizacijos procesai ir to pasėkoje nuotolinio mokymosi įsigalėjimas - iššūkis tiek besimokančiajam, tiek pedagogui. Toks mokymosi būdas reikalauja studento ar moksleivio stipraus atsakomybės jausmo, laiko planavimo bei organizavimo įgūdžių. Tuo metu pedagogas negali atsilikti nuo nesibaigiančio technologijų vystymosi progreso, nuolatos turi tobulinti savo profesinę kvalifikaciją, įvaldyti kuo įvairesnius ir interaktyvius mokymo metodus.

2014-10-29

,,Liepsnoja klevas išdidus – nebuvo niekad toks gražus. Gyvenimą, kaip klevo lapą, ruduo ryškiom spalvom nutapo. Prabėga metai, bet žmogus – kaip klevas rudenį – gražus!“

Šiais žodžiais spalio 24 dieną Gilvyčių mokykloje šventiniu rytmečiu ,,Senatvė be tablečių anūkų apsupty“ prasidėjo baigiamoji projekto ,,Rudenėlio takeliu“ dalis.  Į šventę susirinko mamytės ir tėveliai, močiutės ir seneliai, mokytojai ir vaikeliai.

2014-10-29

BIBLIOTEKŲ PROGRAMA „EURO PANORAMA“

Bibliotekų programa – tai penkių 1 val. trukmės internetinių transliacijų ciklas Lietuvos viešosiose bibliotekose, skirtas plačiajai auditorijai, ypač vyresnio amžiaus žmonėms, socialinės atskirties ir rizikos grupių atstovams, gyvenantiems mažesniuose miesteliuose ir kaimuose.

2014-10-29

Jau daugiau nei dešimt metų Kužių seniūnijos ir kultūros darbuotojai sukviečia garbingo amžiaus jubiliatus į tradicija tapusį renginį - pasveikinimą. Dėmesys tą vakarą buvo skirtas 70-mečiams, 80-mečiams ir 90-ties metų sulaukusiems seniūnijos gyventojams. Kiekvienam jubiliatui buvo įteikta dovanėlė.

 1 2  
rajono meras
ALGIMANTAS GAUBAS