2014 m. gruodžio 21 d., sekmadienis
Spausdinti puslapio vidurį


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Gruodis
    2014     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:
Naujienos
Aktualijos
2014-12-19

Gruodžio antrąją savaitę, Šiaulių rajono Švietimo centre Kuršėnuose, įvyko antroji moksleivių pilietinių iniciatyvų konferencija „Antikorupcijos laboratorija“. Susirinkę Daugėlių, Ginkūnų, S. ir V. Zubovų bei Pavenčių mokyklų aštuntųjų, devintųjų ir dešimtųjų klasių moksleiviai kartu paminėjo tarptautines Antikorupcijos, Žmogaus teisių dienas. Minėtos konferencijos tikslai – ugdyti pilietinius gebėjimus, propaguoti teisines žinias, supažindinti su korupcijos problema ne tik Lietuvoje, bet ir moksleiviui artimoje aplinkoje.

2014-12-18

Šiaulių rajone šiemet jau penkioliktąjį kartą organizuotas 5-12 klasių moksleivių Stasio Anglickio poezijos konkursas. Piniginę premiją jauniesiems poetams steigia Šiaulių rajono savivaldybė. Konkurso tikslas – skatinti Šiaulių rajono mokinių  kūrybiškumą ir išsaugoti bei puoselėti poeto ir mokytojo Stasio Anglickio atminimą. Pagrindiniai laureatų atrankos kriterijai - meninė kūrybos branda, originalumas ir savitumas, sugebėjimas sklandžiai valdyti eiliuoto teksto kalbą, platus kultūros, literatūros, meno kontekstas.

2014-12-17

Raudėnų mokyklos mokiniai kartu su Dirvonėnų mokyklos mokiniais vyko į pažintinę-edukacinę profesinio informavimo kelionę. Pabuvota Akmenės krašte - Akmenės cemento fabrike, kartoninių dėžučių gamykloje ,,Bigso“, Karpėnų molio karjere, naujajame Papilės apžvalgos bokšte  Jurakalnyje, prie penkiolikakamienės liepos, ant beždžionių tilto ir... Papilės parduotuvėje. Mūsų, mokinių, tikslas buvo ne tik aplankyti visas minėtas vietoves, įmones, bet ir kuo daugiau sužinoti apie jas. Mokiniai tikisi, kad žinias jie galės pritaikyti savo gyvenime.

2014-12-17

Gruodžio 13 dieną Atvirame Šiaulių rajono jaunimo centre (toliau – AŠRJC) vyko rankų lenkimo varžybos pavadinimu „Plieninė ranka“. Varžybas organizavo „Sveikas presas“ įkūrėjas Arnoladas Misiūnas  bei AŠRJC. Rankų lenkimo tikslas – išsiaiškinti, kieno ranka stipriausia. Į šį renginį susirinko sportininkai iš Kuršėnų, Mažeikių, Šiaulių, Joniškio, Šaukėnų, Drąsučių bei Kelmės. Iš viso dalyvavo 45 sportininkai, tarp kurių buvo ir Europos čempionų.

2014-12-16

Kuršėnuose, Šiaulių r. švietimo centre, atidarytas Jaunimo informavimo ir konsultavimo taškas – Eurodesk Lietuva atstovybė. Tai – Europos jaunimo informacijos tinklas, veikiantis 33 Europos šalyse ir teikiantis informaciją, skirtą jaunimui. Eurodesk informuoja apie programas, iš kurių yra finansuojamos jaunimo iniciatyvos bei studijos, stažuotės, darbas ir savanorystė Europoje. Informuojama ir kitomis, jaunimui aktualiomis, temomis.

2014-12-15

Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centre vyko tradicinės Šiaulių rajono lengvosios atletikos taurės varžybos. Išbandyti savo jėgas atvyko sportininkai iš Biržų, Akmenės, Šiaulių, Kelmės, Pakruojo rajonų ir Šiaulių, Pasvalio, Radviliškio, Joniškio miestų. Puikiai varžybose sekėsi net penkiems Kuršėnų sporto mokyklos auklėtiniams.

2014-12-15

Klaipėdoje dvi dienas vyko tradicinės tarptautinės jaunių ir jaunučių „Maniežo taurės” varžybos, kuriose dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Rusijos sportininkai. Kuršėnų sporto mokyklos auklėtinis Deimantas Damkus šuolio į aukštį rungtyje vaikinų, gimusių 1999 metais ir jaunesnių, grupėje, peršokęs 190 cm kartelę, iškovojo pirmąjąvietą. Deimanto treneris Juozas Savickas.

2014-12-15

Kuršėnų kultūros centro diskotekų salėje vyko Šiaulių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos ir jaunimo reikalų koordinatorės organizuojama baigiamoji metinė jaunimo organizacijų konferencija „Nėr ką veikt...“. Į konferenciją buvo sukviestos ne tik projektus Jaunimo reikalų tarybai teikusios jaunimo organizacijos, mokyklos, bibliotekos, bet ir neformalios jaunimo grupės.

2014-12-12

Į paskutinį šiais metais posėdį susirinkusi Šiaulių rajono savivaldybės taryba diskutavo dėl daugiau nei pusės šimto klausimų. Buvo priimti sprendimai, išklausyta įvairi informacija. Posėdyje taip pat netrūko ir šventinių momentų: laikantis tradicijos Šiaulių rajono meras Algimantas Gaubas pasveikinto gimtadienius šventusius politikus, posėdžių salė buvo papuošta kalėdinėmis dekoracijomis, susirinkusius su artėjančiomis šventėmis pasveikino Dienos centro sutrikusio intelekto asmenims bendruomenės atstovai.

2014-12-12

Kviečiame dalyvauti ir teikti paraiškas į jau tradicija tapusius geriausių komunikacijos projektų apdovanojimus – „PR Lapės 2014“. Konkursą organizuoja Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Ryšių su visuomene magistrantai. Šiais metais organizatoriai skiria dėmesį sumaniai ekologijai ir kviečia dalyvauti įmones, kurios 2014 metais siekė būti matomos visuomenėje ir tikslingai skleidė informaciją apie bent vieną įgyvendintą ekologišką ir novatorišką projektą.

 1 2  
rajono meras
ALGIMANTAS GAUBAS