2014 m. lapkričio 21 d., penktadienis
Spausdinti puslapio vidurį


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Lapkritis
    2014     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:
Naujienos
Aktualijos
2014-11-20

Metams einant į pabaigą tradiciškai Šiaulių rajono kultūros darbuotojai renkasi į visuotinį susirinkimą. Šį kartą susirinkus draugėn nekalbėta apie problemas, atvirkščiai – prisiminti iškiliausi metų renginiai, pasidžiaugta pasiekimais, pasveikinti jubiliatai bei klausyta pranešimų apie etninės kultūros svarbą kiekvieno žmogaus gyvenime.

2014-11-20

Į posėdį susirinkusi Šiaulių rajono savivaldybės eismo saugumo komisija, pirmininkaujama Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Ekonomikos ir verslo plėtros skyriaus vedėjo Algirdo Baikausko, sprendė ne vieną gyventojams aktualų klausimą. Kai kuriems prašymams pritarta, kai kurie klausimai atidėti vėlesniam sprendimui.

2014-11-19

Kuršėnų kultūros centre vyko IV-asis Šiaulių apskrities vaikų ir moksleivių liaudiškų šokių kolektyvų konkursas – festivalis „Pašokdinsiu vidury ratelio“. Scenoje šoko 17 šokių grupių iš Akmenės, Joniškio, Šiaulių rajonų bei Šiaulių miesto. Vertinimo komisijoje žinomi choreografai – Lietuvos liaudies kultūros centro choreografijos poskyrio vyriausioji specialistė Gražina Kasparavičiūtė, Panevėžio miesto Dainų ir šokių ansamblio „Pynimėlis“ meno vadovas Ričardas Bakanauskas, Panevėžio Kultūros centro „Panevėžio bendruomenių rūmai“ choreografas Vytautas Murauskas, Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėjas Tomas Vaitkus.

2014-11-19
2007-2013 m. laikotarpiu Lietuvai skirta daugiau kaip 23 milijardai litų Europos Sąjungos (ES) paramos. Iš visų Lietuvoje ES paramą administruojančių institucijų Lietuvos Respublikos ūkio ministerija minėtu laikotarpiu administravo daugiausia ES struktūrinės paramos keturiose srityse: verslo, mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros, turizmo, energetikos.
2014-11-18

Pilietiškumas, patriotiškumas, tautiškumas – tai temos, kurios šiandienos jaunam žmogui gana dažnai atrodo tolimos, ne itin įdomios ar tiesiog nevertos dėmesio. Mes, vyresnieji, savo ruožtu, gana dažnai piktinamės jų abejingumu, pagarbos ir dėmesio stoka minėtiems dalykams. Susitikimas su „Misija – Sibiras‘14“ dalyviais akivaizdžiai įrodė, kad išankstinės nuostatos, atrodytų, konfrontuojantys kartų požiūriai yra ne tik išsigalvoti, neišsiaiškinti, o, jei ir egzistuoja, tai yra lengvai pašalinami.

2014-11-18

Kurtuvėnų daugiafunkciame centre vyko 4-ios folklorinių šokių varžytuvės „Pazvalīk tuncevuot“ (žemaičių tarmė). Jose dalyvavo 30 porų iš Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Raudėnų filialo ir Raudėnų mokyklos folkloro ansamblio „Gerviki“; Meškuičių filialo jaunimo ir vyresniųjų liaudiškų šokių grupių; Kuršėnų miesto L.Ivinskio gimnazijos, Pavenčių bei St. Anglickio mokyklų, taip pat Raudėnų mokyklos. Dalyvius paruošė vadovės Jovita Lubienė, Loreta Morkūnienė, Loreta Lideikienė, Alma Steponavičienė ir Vaida Vielavičienė.

2014-11-17

Prieš gerą mėnesį Kuršėnuose vykusi akcija „Imkit mane ir skaitykit“ pateko į Lietuvos rekordų knygą. Iš Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos į Vytauto Vitkausko biblioteką nusidriekusi žmonių eilė tapo ilgiausiu iš žmonių sudarytu konvejeriu šalyje.

2014-11-17

Kauno sporto halėje vyko 2014 metų Europos kiokušin karatė čempionatas, kuriame susirinko visi stipriausi jaunučių (iki 16 metų), jaunimo (iki 22 metų) ir suaugusiųjų absoliutaus svorio kovotojai. Šaulių rajono sportininkams čempionate sekėsi puikiai – iškovotas sidabro medalis.

2014-11-17

Ispanijoje 10 km nuo Valensijos nutolusiame Silla mieste vyko tarptautinio jaunimo projekto VIA URBANA pirmoji dalis – seminaras grupių vadovams, pasiruošimas tolimesniems etapams. Projekte dalyvauja6šalys: Lietuva, Malta, Švedija, Ispanija, Turkija ir Jungtinė Karalystė. Lietuvai atstovauja VšĮ Creativitas. Dvi kuršėniškės jaunimo šiuolaikinių šokių mokytojos Gintarė Pučinskienė ir Aneta Saliamonavičė su entuziazmu įsitraukė į projektą.

2014-11-17

Šaulių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Sandra Valavičiūtė kartu su mokytojomis Aušrine Jarutiene iš Kairių pagrindinės ir Laima Filomena Jonaitiene iš Voveriškių mokyklos dalyvavo respublikinėje konferencijoje „Projektinės veiklos galimybės mokykloje“ Kretingos rajono savivaldybėje, kurioje pristatė Švietimo ir sporto skyriaus administruojamą ir Švietimo mainų paramos fondo finansuojamą tarptautinį Comenius Regio projektą „A bridge to leadership“ („Tiltas į lyderystę“).

 1 2  
rajono meras
ALGIMANTAS GAUBAS