2014 m. spalio 21 d., antradienis
Spausdinti puslapio vidurį


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Spalis
    2014     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:
Naujienos
Aktualijos
2014-10-17

Spalio 14 dieną į Jaunimo reikalų tarybos konsultaciją, kurią vedė Nacionalinės plėtros agentūros vadovas Mindaugas Kiznis, Šiaulių rajono švietimo centro salėje susirinko Šiaulių rajono jaunimo reikalų tarybos nariai, savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė, taip pat buvo pakviesti mokinių savivaldos atstovai.

2014-10-17

2014 m. spalio 13 d. Kuršėnuose surengta skaitymo skatinimo akcija ,,Imkit mane ir skaitykit“. Per miestą nuo Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos iki Vytauto Vitkausko bibliotekos nusidriekusi beveik 1800 žmonių grandinė perdavinėjo per rankas įvairių miesto įstaigų ir organizacijų dovanotas knygas. Šios akcijos organizatorių ir dalyvių pastangų dėka bibliotekai padovanota per 650 knygų. Su dovanotomis knygomis susipažinti ir jas skaityti artimiausiu metu galės visi bibliotekos vartotojai.

2014-10-17

Spalio 6-10 dienomis Kuršėnų lopšelyje-darželyje „Buratinas“ vyko Lietuvos mokyklų bendruomenių savaitės akcija „Sveikatingumo pertraukų savaitė“, kurios tikslas – atkreipti mokyklų bendruomenių dėmesį į sveikos gyvensenos ir sveikatos stiprinimo svarbą, asmeninę atsakomybę už savo ir aplinkinių sveikatą, skatinti mokinius aktyviai leisti laisvalaikį, išmokti atsipalaiduoti po protinio darbo. Akcijos iniciatoriai – Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija ir Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras.

2014-10-15

Spalio 24 dieną Kuršėnuose bus įteikta Lauryno Ivinskio premija, finansuojama iš Šiaulių rajono savivaldybės biudžeto. Į posėdį susirinkusi Šiaulių rajono savivaldybės Lauryno Ivinskio premijos skyrimo komisija tarėsi, kuris iš pateiktų 17 kalendorių atitinka vertinimo kriterijus, kurio kalendoriaus sudarytojui skirti 1000 litų (290 eurų) premiją.

2014-10-15

Vykdydami Šiaulių rajono savivaldybės finansuojamą sveikatinimo projektą„Žalias“ ir sveikas“šešiolika Drąsučių mokyklos mokinių ir mokytojos Idilija Labenskienė bei Kristina Andriulevičienė patraukė į Kamanų valstybinį rezervatą (Akmenės r.). Purškiantis lietus buvo nebaisus, nes po rezervatą keliauta virtualiai žiūrint G. Aleknos sukurtą filmą „Kamanų rezervatas“. Lankytojų centre mokiniai ir mokytojos taip pat apžiūrėjo gamtinę ekspoziciją.

2014-10-14

Sukako 15 metų, kai buvo įkurta Jaunųjų europiečių sąjunga Demine (Vokietija). Šios organizacijos prezidentas Siegfriedas Logalis į šventę pakvietė ir Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos mokinių delegaciją. Į šventinius savaitės renginius atvyko kuršėniškiai ir mokinių bei mokytojų delegacija iš Ščecino (Lenkija). Pirmąją dieną mokiniai susipažino su Demino Pestalocio mokykla, išgirdo Jaunųjų europiečių sąjungos įkūrimo istoriją, prisiminė įgyvendintus tarptautinius projektus.

2014-10-14

Tai, kas vyko pirmadienį Kuršėnuose, paprasta akcija, renginiu, švente ar bendraminčių susibūrimu tikrai nepavadinsi. 1798 žmonių „gyva“ upė vinguriavo miesto gatvėmis, o ja „plaukė“ knygos... Iš Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos į Vytauto Vitkausko biblioteką. Originali, į Lietuvos rekordų knygą pretenduojanti patekti akcija „Imkit mane ir skaitykit“ išjudino visą miestą, daugeliui primindama Baltijos kelią.

2014-10-14

Meškuičių gimnazijos stadione įvyko tradicinės tarptautinės „Kaimynų  taurės“ žaidynės. Šiose, nuo 1985 metų vykdomose varžybose, rungtyniauja 10-tų ir jaunesnių klasių mokiniai iš kaimynių mokyklų bei  Latvijos Respublikos Garkalnės vidurinės mokyklos. Šiemet iškilmingam varžybų atidarymui išsirikiavo jaunieji sportininkai iš 6 mokyklų. Komandos rungtyniavo dėl  5 Meškuičių mokyklos sporto klubo įsteigtų taurių ir 44 Meškuičių gimnazijos medalių komplektų.

2014-10-14

Visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ visoje Lietuvoje vykdo akciją, kurios metu organizuojant bėgimus siekiama paremti Lietuvos vaikus, lankančius vaikų dienos centrus, bei Zambijoje, Mikutos kaime, gyvenančius ir didelį skurdą patiriančius vaikus. Vienas iš Solidarumo bėgimo tikslų yra skatinti toleranciją ir supratimą tarp Lietuvos ir Zambijos moksleivių, siekiant mokinius įtraukti į šią kilnią misiją, tuo pačiu padėti Zambijos vaikams įsigyti reikalingiausių mokymosi priemonių. Tokios galimybės jie šiuo metu neturi ir apie tai gali tik pasvajoti. Todėl mes, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos bendruomenė, ir nusprendėme padėti šiai jų svajonei išsipildyti.

2014-10-13

Į posėdį susirinkusi Šiaulių rajono tarybos Etikos komisija svarstė, kaip tarybos nariai šią kadenciją lankė posėdžius. Minėtos komisijos pirmininkė Roma Albrikienė susirinkusiems pateikė išsamią informaciją. Buvo išklausyta visų nuomonė, priimti sprendimai. Posėdyje dalyvavo visi (išskyrus vieną narį – Darių Krištaponį) Etikos komisijos nariai: pirmininkė Roma Albrikienė, jos pavaduotojas Algirdas Urbelis, nariai – Pranas Andriuškevičius, Žydrūnas Grinius, Česlovas Greičius, Vidutė Meižienė, Danutė Pocienė.

 1 2  
rajono meras
ALGIMANTAS GAUBAS