2014 m. gruodžio 23 d., antradienis
Spausdinti puslapio vidurį


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Gruodis
    2014     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:
Naujienos
Aktualijos
2014-12-22

Kasmet prieš Kalėdas Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje rengiamas tradicinis Padėkos vakaras, skirtas padėkoti visiems, kas padeda mokyklos bendruomenei sprendžiant įvairias šiuolaikinio gyvenimo problemas. Koncertas - tai mokinių padėka už suteiktas malonias bendravimo akimirkas, už tėvų, mokytojų, mokyklos darbuotojų skleidžiamą gerumą.  Kalėdinis koncertas sukviečia į mokyklą daugybę  bendruomenės narių. Šiais metais koncerto vedėjai buvo aštuntokai Viktorija Milieškaitė ir Tomas Dankis. Šventinio koncerto organizatorė – muzikos mokytoja Rita Perminaitė – Krasauskienė.

2014-12-22

Jau tapo tradicija baigiantis metams pasveikinti geriausius, aukščiausius apdovanojimus iškovojusius Šiaulių rajono sportininkus bei jų trenerius. Meras Algimantas Gaubas, vicemeras Antanas Bezaras, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė, Sporto poskyrio vedėjas Edmundas Vitkus įteikė Padėkas, dovanų, negailėjo šiltų žodžių.

2014-12-19

Gruodžio antrąją savaitę, Šiaulių rajono Švietimo centre Kuršėnuose, įvyko antroji moksleivių pilietinių iniciatyvų konferencija „Antikorupcijos laboratorija“. Susirinkę Daugėlių, Ginkūnų, S. ir V. Zubovų bei Pavenčių mokyklų aštuntųjų, devintųjų ir dešimtųjų klasių moksleiviai kartu paminėjo tarptautines Antikorupcijos, Žmogaus teisių dienas. Minėtos konferencijos tikslai – ugdyti pilietinius gebėjimus, propaguoti teisines žinias, supažindinti su korupcijos problema ne tik Lietuvoje, bet ir moksleiviui artimoje aplinkoje.

2014-12-18

Šiaulių rajone šiemet jau penkioliktąjį kartą organizuotas 5-12 klasių moksleivių Stasio Anglickio poezijos konkursas. Piniginę premiją jauniesiems poetams steigia Šiaulių rajono savivaldybė. Konkurso tikslas – skatinti Šiaulių rajono mokinių  kūrybiškumą ir išsaugoti bei puoselėti poeto ir mokytojo Stasio Anglickio atminimą. Pagrindiniai laureatų atrankos kriterijai - meninė kūrybos branda, originalumas ir savitumas, sugebėjimas sklandžiai valdyti eiliuoto teksto kalbą, platus kultūros, literatūros, meno kontekstas.

2014-12-17

Raudėnų mokyklos mokiniai kartu su Dirvonėnų mokyklos mokiniais vyko į pažintinę-edukacinę profesinio informavimo kelionę. Pabuvota Akmenės krašte - Akmenės cemento fabrike, kartoninių dėžučių gamykloje ,,Bigso“, Karpėnų molio karjere, naujajame Papilės apžvalgos bokšte  Jurakalnyje, prie penkiolikakamienės liepos, ant beždžionių tilto ir... Papilės parduotuvėje. Mūsų, mokinių, tikslas buvo ne tik aplankyti visas minėtas vietoves, įmones, bet ir kuo daugiau sužinoti apie jas. Mokiniai tikisi, kad žinias jie galės pritaikyti savo gyvenime.

2014-12-17

Gruodžio 13 dieną Atvirame Šiaulių rajono jaunimo centre (toliau – AŠRJC) vyko rankų lenkimo varžybos pavadinimu „Plieninė ranka“. Varžybas organizavo „Sveikas presas“ įkūrėjas Arnoladas Misiūnas  bei AŠRJC. Rankų lenkimo tikslas – išsiaiškinti, kieno ranka stipriausia. Į šį renginį susirinko sportininkai iš Kuršėnų, Mažeikių, Šiaulių, Joniškio, Šaukėnų, Drąsučių bei Kelmės. Iš viso dalyvavo 45 sportininkai, tarp kurių buvo ir Europos čempionų.

2014-12-16

Kuršėnuose, Šiaulių r. švietimo centre, atidarytas Jaunimo informavimo ir konsultavimo taškas – Eurodesk Lietuva atstovybė. Tai – Europos jaunimo informacijos tinklas, veikiantis 33 Europos šalyse ir teikiantis informaciją, skirtą jaunimui. Eurodesk informuoja apie programas, iš kurių yra finansuojamos jaunimo iniciatyvos bei studijos, stažuotės, darbas ir savanorystė Europoje. Informuojama ir kitomis, jaunimui aktualiomis, temomis.

2014-12-15

Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centre vyko tradicinės Šiaulių rajono lengvosios atletikos taurės varžybos. Išbandyti savo jėgas atvyko sportininkai iš Biržų, Akmenės, Šiaulių, Kelmės, Pakruojo rajonų ir Šiaulių, Pasvalio, Radviliškio, Joniškio miestų. Puikiai varžybose sekėsi net penkiems Kuršėnų sporto mokyklos auklėtiniams.

2014-12-15

Klaipėdoje dvi dienas vyko tradicinės tarptautinės jaunių ir jaunučių „Maniežo taurės” varžybos, kuriose dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Rusijos sportininkai. Kuršėnų sporto mokyklos auklėtinis Deimantas Damkus šuolio į aukštį rungtyje vaikinų, gimusių 1999 metais ir jaunesnių, grupėje, peršokęs 190 cm kartelę, iškovojo pirmąjąvietą. Deimanto treneris Juozas Savickas.

2014-12-15

Kuršėnų kultūros centro diskotekų salėje vyko Šiaulių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos ir jaunimo reikalų koordinatorės organizuojama baigiamoji metinė jaunimo organizacijų konferencija „Nėr ką veikt...“. Į konferenciją buvo sukviestos ne tik projektus Jaunimo reikalų tarybai teikusios jaunimo organizacijos, mokyklos, bibliotekos, bet ir neformalios jaunimo grupės.

 1 2  
rajono meras
ALGIMANTAS GAUBAS