2015 m. sausio 31 d., šeštadienis
Spausdinti puslapio vidurį


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Sausis
    2015     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:


Naujienos
Aktualijos
2015-01-30

Meškuičių gimnazijoje vyko integruota muzikos ir istorijos Šiaulių rajono moksleivių konferencija „Istorijos epochos“. Istorijos bėgyje keitėsi žmogaus  gyvenimo sąlygos, kito ir pasaulio suvokimas bei kūryba. Šiuos pokyčius, kuriuos lydėjo muzika ir siekė atskleisti konferencijos dalyviai.

2015-01-30

2015 m. sausio 28 d. Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktorius Kęstutis Lukšas ir Karolina Jasiukevičiūtė pasirašė pirmąją savanoriškos praktikos sutartį, kurią inicijavo Šiaulių rajono savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė Simona Kulevičiūtė. Sutartis pasirašyta atsižvelgiant į jauno žmogaus poreikius, atveriant jam kelią išbandyti save pasirinktoje įstaigoje/įmonėje.

2015-01-29

Šiaulių rajono savivaldybėje lankėsi žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė. Į susitikimą atvyko pilna salė Šiaulių krašto ūkininkų, kitų sričių specialistų. Diskusijoje dalyvavo ir Šiaulių rajono savivaldybės vadovai: meras Algimantas Gaubas, vicemeras Antanas Bezaras, Žemės ūkio skyriaus vedėja Emilija Rimeikienė, o taip pat LR Seimo narė Rima Baškienė. Susitikimą pradėjo meras, trumpai papasakodamas apie žemės ūkio kraštu vadinamą Šiaulių rajoną bei investicijas į jį.

2015-01-29

Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO šurmuliavo 3-oji tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda ,,Adventur 2015“. Vienintelėje tarptautinėje turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio parodoje Lietuvoje, kuri orientuota į turizmo paslaugų ir aktyvios gyvensenos skatinimą, dalyvavo ir Šiaulių rajono delegacija. Šių metų parodos akcentas – ,,Planuok keliones atsakingai!“ Trijose teminėse salėse – „Atrask pasaulį“, „Pažink Lietuvą“, „Poilsiauk aktyviai“ – daugiau kaip du šimtai parodos dalyvių iš 19 pasaulio šalių pristatė poilsines, pažintines užsienio keliones, individualų turizmą, dalykines keliones į užsienį, turizmo, poilsio ir laisvalaikio paslaugas Lietuvoje, laisvalaikio pramogas ir nuotykių parkus, aktyvaus laisvalaikio inventorių, muzikos festivalius, fotografavimo ir filmavimo techniką.

2015-01-29

Kuršėnų miškų urėdijos pasitarimų salėje įvyko Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato 2014 metų veiklos rezultatų aptarimas. Jame dalyvavo dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo narė Rima Baškienė, Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas Renatas Požėla, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Rimantas Bobinas, Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktorius Kęstutis Lukšas, mero pavaduotojas Antanas Bezaras, Šiaulių apylinkės teismo pirmininkė Gema Janušienė, Šiaulių apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Tomas Grušas, Šiaulių rajono seniūnai, seniūnaičiai ir bendruomenės nariai, Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato viršininkas Ričardas Šiumberevičius, komisariato padalinių vadovai ir darbuotojai; visuomenės ir žiniasklaidos atstovai.

2015-01-27

Meškuičių gimnazijos jaunieji policijos rėmėjai ir jiems prijaučiantys turi gražią tradiciją -  kartą per sezoną pakeliauti pėstute. Šį sykį pasirinkta 10 kilometrų trasą. Kadangi atstumas neilgas, nutarta surengti mini varžybas bei patikrinti geografijos žinias. Mokiniams buvo parinkti trys maršrutai, kurių atstumas į vieną pusę vyravo nuo 5 iki 6,5 km. Kad kelionė nebūtų nuobodi, jos metu vaikai turėjo atlikti įvairias užduotis: nusifotografuoti prie dvikamienio medžio, surasti paslėptą atšvaitą, atnešti kankorėžių į stovyklavietę, pakalbinti vietos gyventoją, paprašyti jo pagalbos ir nepamiršti jam padėkoti bei įdomiai tai užfiksuoti.

2015-01-26

2015 m. sausio 15 d. Ginkūnų kultūros centro salėje pristatytas Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Ginkūnų filialo 2014 metais vykdytas projektas vaikams ir jaunimui „Kelionė skaitymo, pažinimo ir kūrybos keliais“ ir jo rezultatai. Į projekto veiklos apžvalgą pakviesti projekto dalyviai, rėmėjai ir partneriai. Projektas buvo vykdomas gavus dalinį finansavimą iš Lietuvos kultūros tarybos. Vyresnioji bibliotekininkė Rimvida Linauskienė priminė projekto tikslus, uždavinius, kalbėjo apie projekto įgyvendinimo etapus, pagrindines vykdytas veiklas..

2015-01-23

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija 2015 m. sausio 21 d. posėdyje nusprendė:

- Kęstutis Lukšas Įstatymo nuostatų nepažeidė

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktorius ir UAB „Medingė“ akcininkas Kęstutis Lukšas, išdavęs UAB „Kuršėnų komunaliniui ūkiui“ leidimą statyti bei atnaujinti daugiabučius gyvenamuosius namus pagal UAB „Medingė“ subrangovų projektus ir įsakymu šios akcinės bendrovės darbuotojui paskyręs piniginę socialinę paramą, Lietuvos Respublikos viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo (Įstatymas) nuostatų nepažeidė.

2015-01-23

Aplink vis dažniau ir garsiau girdime apie ekologiją, būtinybę saugoti ir tausoti aplinką kurioje gyvename mes, gyvena ir gyvens mūsų vaikai. Mūsų planeta dūsta nuo šiukšlių, nenaudojamų daiktų pertekliaus, oro taršos. Apie ekologiją reikia ne tik kalbėti, bet ir realiai bandyti nuveikti kažką naudingo šioje srityje. Tai gali daryti ne tik didžiulės įmonės, bendrovės, įstaigos, bet ir auganti mūsų karta – darželinukai, kartu su savo tėveliais, auklėtojomis, auklėtojų padėjėjomis.

2015-01-22

Šiaulių rajono savivaldybės salėje rajono vaikų ikimokyklinių ir priešmokyklinių įstaigų atstovai, Švietimo ir sporto skyriaus specialistai aptarė LR Švietimo ir mokslo ministro įsakymu patvirtintą sprendimą, kad nuo 2015 metų rugsėjo mėn. 1 d. įvedamas privalomas priešmokyklinis ugdymas. Patvirtinta bendroji priešmokyklinio ugdymo programa ir naujas ikimokyklinio ugdymo pasiekimų aprašas.

 1 2  
rajono meras
ALGIMANTAS GAUBAS