2014 m. spalio 25 d., šeštadienis
Spausdinti puslapio vidurį


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Spalis
    2014     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:
Naujienos
Aktualijos
2014-10-24

Šiaulių rajono meras Algimantas Gaubas ir savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Elena Leparskienė pasveikino socialinius pedagogus, šiais metais mininčius savo veiklos 25-etį. Visiems atvykusiems į susitikimą meras negailėjo nuoširdžių žodžių, o didžiausią socialinio pedagogo darbo patirtį turinčiai Rositai Veikalienei iš Gruzdžių gimnazijos bei Laimai Steponavičienei iš Ginkūnų S. ir Vl. Zubovų mokyklos įteikė padėkos raštus.

2014-10-23

Šiaulių r. Bubių mokykloje vyko 5 - 10 klasių mokinių susitikimas su Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Šiaulių kaimiškosios policijos nuovados pareigūnais Arūnu Čepausku ir Pauliumi Mamonovu. Užsiėmimas vyko dviem srautais: skaitykloje mokiniai turėjo galimybę geriau susipažinti su policininko profesija, prisiminti kelių eismo taisyklių esmines nuostatas bei nepilnamečių atsakomybę už padarytas nusikalstamas veikas.

2014-10-23

Į susitikimą su Šaulių rajono savivaldybės seniūnijų seniūnais buvo atvykę Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato viršininkas Ričardas Šiumberevičius, Viešosios policijos skyriaus viršininkas Eugenijus Takuševičius ir bendruomenės pareigūnų grupės vyresnioji specialistė Danutė Jakubkienė. Aptarti abiem pusėm rūpimi klausimai.

2014-10-23

Vieną vakarą gruzdiečiai rinkosi į renginį „Ir ruduo mane įkvepia...", skirtą šio krašto šviesuolio Vlado Žemecko atminimui.Renginys vyko trimis etapais –buvo suorganizuota paroda, koncertas bei vakaronė.Tai– pirmasis renginys iš planuojamo renginių ciklo, skirto žymiems Gruzdžių krašto žmonėms.Vienas išrenginioiniciatorių – Gruzdžių bendruomenės narysRimgaudasPetrasKiela.

2014-10-22

Rudeniu dvelkiančią popietę,  prie Pakumulšių tvenkinio, knibždėte knibždėjo energingi  ir pozityvią energiją spinduliuojantys žmogeliukai. Ten viešoji įstaiga „Dienos centras sutrikusio intelekto asmenims“ visuomenei pristatė įgyvendintą projektą „Sluoksniuotas pyragas“, kurį finansavo Šiaulių rajono jaunimo reikalų taryba. Pagrindinis tikslas -  iškepti neįtikėtino didumo sluoksniuotą pyragą, kurio pagrindiniai ingredientai – klaidingų stereotipų apie neįgaliuosius naikinimas ir bendradarbiavimo su įvairiomis įstaigomis/organizacijomis tinklo kūrimas per įvairias kūrybingumą skatinančias veiklas – pasiektas su kaupu.

2014-10-22

Ruduo. Eismo sąlygas sunkina ilgas tamsusis paros metas, o lietus ir šlapdriba blogina matomumą. Šiuo metų laiku tiek vairuotojai, tie pėstieji turi būti ypač atidūs ir atsakingai vykdyti Kelių eismo taisyklių nuostatas. Tamsiu paros metu (arba esant blogam matomumui) pėstieji privalo prisisegti atspindintį atšvaitą (arba dėvėti ryškiaspalvę liemenę bei kitus drabužius su šviesą atspindinčiais elementais), kurį svarbu tinkamai nešioti.

2014-10-22

2014 m. spalio 20 d. Jaunimo reikalų taryba rinkosi į posėdį, kuriame svarstė aktualius jaunimui, jaunimo politikos formavimui rajone, klausimus:

1.  Dėl Jaunimo reikalų tarybos prisidėjimo prie Kuršėnų jaunimo apdovanojimų, kuriuos organizuoja Šiaulių rajono jaunimo organizacija Kūrybinės raiškos centras.

2.  Dėl baigiamojo metinio renginio Šiaulių rajono jaunimo organizacijoms.

3.  Dėl Jaunimo problemų sprendimo Šiaulių rajono savivaldybėje 2013–2015 m. priemonių plano II tikslo – spręsti jaunimo sėkmingo įsitvirtinimo Šiaulių rajone problemas 2.1. uždavinio – sukurti ir įgyvendinti į jaunimą orientuotas verslumo skatinimo programas bei kurti verslui palankias sąlygas įgyvendinimo.

2014-10-17

Spalio 14 dieną į Jaunimo reikalų tarybos konsultaciją, kurią vedė Nacionalinės plėtros agentūros vadovas Mindaugas Kiznis, Šiaulių rajono švietimo centro salėje susirinko Šiaulių rajono jaunimo reikalų tarybos nariai, savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė, taip pat buvo pakviesti mokinių savivaldos atstovai.

2014-10-17

2014 m. spalio 13 d. Kuršėnuose surengta skaitymo skatinimo akcija ,,Imkit mane ir skaitykit“. Per miestą nuo Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos iki Vytauto Vitkausko bibliotekos nusidriekusi beveik 1800 žmonių grandinė perdavinėjo per rankas įvairių miesto įstaigų ir organizacijų dovanotas knygas. Šios akcijos organizatorių ir dalyvių pastangų dėka bibliotekai padovanota per 650 knygų. Su dovanotomis knygomis susipažinti ir jas skaityti artimiausiu metu galės visi bibliotekos vartotojai.

2014-10-17

Spalio 6-10 dienomis Kuršėnų lopšelyje-darželyje „Buratinas“ vyko Lietuvos mokyklų bendruomenių savaitės akcija „Sveikatingumo pertraukų savaitė“, kurios tikslas – atkreipti mokyklų bendruomenių dėmesį į sveikos gyvensenos ir sveikatos stiprinimo svarbą, asmeninę atsakomybę už savo ir aplinkinių sveikatą, skatinti mokinius aktyviai leisti laisvalaikį, išmokti atsipalaiduoti po protinio darbo. Akcijos iniciatoriai – Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija ir Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras.

 1 2  
rajono meras
ALGIMANTAS GAUBAS