2014 m. rugsėjo 23 d., antradienis
Spausdinti puslapio vidurį


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Rugsėjis
    2014     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:
Naujienos
Aktualijos
2014-09-23

Kuršėnuose, Lauryno Ivinskio aikštėje, lopšelio-darželio „Nykštukas” surengė akciją  „Sveiki vaikai švariame mieste”, skirtą  vaikų sveikatos metams bei dienai be automobilio.   Aktyviai  akcijoje dalyvavo bendradarbiavimo partneriai  VšĮ  Kuršėnų politechnikos mokyklos mokiniai ir mokytojai, Atviras Šiaulių r.Jaunimo centras.  Skanduotėmis  „Švarus oras-sveiki vaikai”, „Mylėkime visą pasaulį” vaikai ir moksleiviai bandė atkreipti miestiečių dėmesį į oro taršos problemas.  Šventės metu darželinukai demonstravo rūbelius iš panaudotų plastikinių maišelių , kuriuos sukūrė Atviro  Šiaulių r.

2014-09-23

Prisimindami šią senolių išmintį ir patirtį, nusprendėme ir mes prisiminti gražiausias, karščiausias ir vertingiausias tik ką praėjusios vasaros akimirkas. Kiekvienas jų atrastume savų, nepakartojamų ir brangių, jau virtusių praeities akimirka, maloniu prisiminimu ar tiesiog istorija, o mes, didelis būrys Šiaulių rajono vaikų, jaunimo, tautodailininkų ir kultūros darbuotojų norėtume, kad išgyventos patirtys virstų tvirtu pamatu ir būsimos vasaros prasmingiems darbams.

2014-09-22

Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dienai, Kauno ir Šiaulių getų likvidavimų 70-osioms metinėms atminti ir kitų atmintinų Lietuvos žydų istorijos datų įamžinimui skirti renginiai vyko ir Šiaulių rajone. Žydų genocido aukų pagerbimas organizuotas netoli Kužių esančiame Luponių miške, kur1941-ųjų metų liepos-rugpjūčio mėnesiais buvo nužudyta 8000 žydų: vyrų, moterų, vaikų.

2014-09-19

Po vasaros atostogų į posėdį susirinkę Šiaulių rajono tarybos nariai buvo nusiteikę labai darbingai. Balsuota dėl daugiau nei penkiasdešimties sprendimų, išklausytaŠiaulių rajono savivaldybės mero Algimanto Gaubo pateikta įvairi informacija. Posėdyje svarstytas ne vienas klausimas, susijęs su artėjančiu euro įvedimu. Juos pristatėsavivaldybės administracijos Turto valdymo skyriaus vedėjas Alfredas Budrys, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė, Kultūros skyriaus vedėjas Tomas Vaitkus, kiti pranešėjai.

2014-09-19

Iš Prienuose vykusių VII Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalinių varžybų virvės traukikai namo grįžo laimėję pirmą vietą. Kuršėnų miesto seniūnijai atstovavo R. Šidlauskas, E. Petkus, G. Vaičiulis, J. Ribikauskas, R. Pieža, I. Adomaitis, H. Šulcas. Virvės traukimo mėgėjai jau 6 kartą tapo tokių žaidynių nugalėtojais.

2014-09-18

Lietuvoje vykusioje socialinėje akcijoje „Būk pirmūnas“, kurios metu žmonės raginti nupirkti ir padovanoti mokyklinių prekių vaikams iš sunkiau besiverčiančių šeimų, dalyvavo ir Šiaulių rajono sporto klubas „Dvikova“, daugiau nei 20 savanorių.  Buvo nudžiugintos trys Šiaulių rajono mokyklos: Kuršėnų Stasio Anglickio bei Daugėlių ir Drąsučių mokykla.

2014-09-16

2013-ieji  —  Kužių miesteliui ir Kužių Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčiai buvo jubiliejiniai. Planuojant jubiliejinių metų darbus ir renginius buvo pritarta rengti projektą „Būk pasveikintas, mielas miesteli“ ir į miestelį pritraukti mažą dalelę Europos fondų lėšų. Projekto vykdymui pritarė Šiaulių rajono savivaldybė  ir papildomai skyrė paramą iš savo biudžeto.

2014-09-16

Pilnas autobusas Šiaulių rajono kaimo bendruomenių aktyviausių narių, asociacijos „Šiaulių rajono vietos veiklos grupė“ darbuotojų visą dieną važinėjo po rajoną, vertino ir džiaugėsi įgyvendintais projektais, sėmėsi gerosios patirties, dalijosi įspūdžiais. Išvažiuojamasis informacinis renginys „Šiaulių rajono vietos plėtros strategijos įgyvendinimo aktualijos“ abejingų nepaliko, tik įrodė, kad vieninga, tikslingai veikianti kaimo bendruomenė gali ne tik svajoti, bet ir svajas paversti realybe.

2014-09-16

Šiaulių rajono savivaldybės delegacija, vadovaujama mero Algimanto Gaubo, lankėsi Vokietijoje, Bersenbruecko vandenų asociacijoje, kuri minėjo 50 metų jubiliejų.  Apie teigiamus įmonės rezultatus kalbėjo asociacijos vadovas Reinhard Scholz bei įmonės vadovas Ralph-Erik Schaffert. Bendradarbiavimo partnerius pasveikino ir atminimo dovanas įteikė meras Algimantas Gaubas, UAB „Kuršėnų vandenys“ direktorius Algimantas Jonas Glodenis.

2014-09-15

Šiaulių miesto šventės „Šiauliai-Saulės miestas“ organizatoriai  pakvietė Šiaulių apskrities  gimnazijų komandas dalyvauti „Vikingų“ valčių regatoje. Šiame, pirmą kartą organizuojamame  renginyje, panoro dalyvauti 10 komandų: aštuonios Šiaulių m. gimnazijos  ir Šiaulių raj. Meškuičių ir Gruzdžių gimnazijos. Meškuičių gimnazijai atstovavo R.Jakimavičius, L.Vepštas, A.Alendatorius, A.Nikolajevas, A.Bašys, D.Kivilius, T.Meškauskas, D.Kozlovas, T.Galkauskas, D.Skripkus.

 1 2  
rajono meras
ALGIMANTAS GAUBAS