2014 m. lapkričio 1 d., šeštadienis
Spausdinti puslapio vidurį


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Lapkritis
    2014     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:
KOMISIJOS
Pirmininkas  Algirdas Baikauskas Ekonomikos ir verslo plėtros skyriaus vedėjas
Komisijos sekretorė Violeta Bučinskytė  Ekonomikos ir verslo plėtros skyriaus vyriausioji specialistė
Narys  Algirdas Dailidonis  Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos Šiaulių regiono departamento Šiaulių kontrolės skyriaus viršininkas
Narys  Lorenas  Dainauskas  Šiaulių rajono policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Kelių policijos poskyrio viršininkas
Narė  Rasa Mitkienė  Teisės ir personalo administravimo  skyriaus vedėjo pavaduotoja
Narys  Arvydas Naradauskas  VĮ ,,Šiaulių regiono  keliai" Šiaulių kelių tarnybos viršininkas
 Narys  Justas Pundza  Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biuro Analizės, planavimo ir  prevencijos grupės vyresnysis specialistas
 


 
Etikos komisija
 
Pirmininkė Roma Albrikienė   Lietuvos socialdemokratų partijos atstovė
Pirmininko pavaduotojas  Algirdas Urbelis  Darbo partijos atstovas
Narys  Pranas Andruškevičius  Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovas
Narys  Žydrūnas Grinius  Partijos Tvarka ir teisingumas atstovas
 Narys  Česlovas Greičius  Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos atstovas
 Narys  Darius Krištaponis  Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio atstovas
Narė  Vidutė Meižienė  Kužių seniūnijos Lukšių seniūnaitijos seniūnaitė
Narė  Danutė Pocienė  Ginkūnų seniūnijos Šapnagių seniūnaitijos seniūnaitė

S V A R S T Y T A  ETIKOS KOMISIJOJE



Peticijų komisija
Pirmininkas  Rolandas Tamošaitis  Lietuvos socialdemokratų partijos atstovas
Pirmininko pavaduotojas  Pranas Andruškevičius  Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovas
Narys  Bronius Astrauskas  Partijos Tvarka ir teisingumas atstovas
Narys  Artūras Dunauskas  Darbo partijos atstovas
Narys  Rymantas Norkus  Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos atstovas
Narys  Vidmantas Šulčius  Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio atstovas


DĖL ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS PETICIJŲ KOMISIJOS NUOSTATŲ, PATVIRTINTŲ ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS

2003 M. BIRŽELIO 12 D. SPRENDIMU NR. T-113, PAKEITIMO

 

 DĖL ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS PETICIJŲ KOMISIJOS SUDARYMO IR JOS NUOSTATŲ PATVIRTINIMO

 




Savivaldybės turto privatizavimo komisija
Pirmininkas  Arūnas Grubliauskis  Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narys
Sekretorė  Birutė Jurkaitienė  Turto valdymo skyriaus vyriausioji specialistė
Narys  Alfredas Budrys  Turto valdymo skyriaus vedėjas
Narys  Gintautas Domarkas  Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas
Narys Artūras Dunauskas  Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narys
Narys  Žydrūnas Grinius  Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narys
Narys  Algimantas Jukna  Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narys
Narys  Tatjana Kriliuvienė  Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narė
Narys  Irmina Mažeikienė  Administracijos buhalterijos vyresnioji buhalterė
Narys  Jurgita Mickūnaitė  Juridinio skyriaus vedėja
Narys  Rymantas Norkus  Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narys
Narys  Vilija Vaičekauskienė  Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja 
 



Savivaldybės visuomeninė administracinių ginčų komisija

 
Pirmininkė  Sanlė Vembrienė  Šiaulių valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos vyriausioji specialistė
Pavaduotoja  Daiva Miliauskienė  Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narė
Sekretorė  Jurgita Mickūnaitė Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Juridinio skyriaus vedėja
Narė  Roma Albrikienė  Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narė
Narė Dalia Andraitienė  Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Šiaulių skyriaus vyriausioji specialistė (teisininkė)
 



Administracinė komisija prie Šiaulių rajono savivaldybės

 
Pirmininkas  Antanas Bezaras Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas 
Pavaduotojas Eugenijus Takuševičius

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato Viešosios policijos viršininkas

Narys  Algirdas Baikauskas Savivaldybės administracijos Ekonomikos ir verslo plėtros skyriaus vedėjas 
 Narė  Inga Rimgailienė  Savivaldybės administracijos vyriausioji sanitarijos inspektorė
 Narys  Vaidotas Smirnovas  Savivaldybės administracijos Juridinio skyriaus vyriausiasis specialistas
 Narys  Edmundas Žalys  Savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriaus, Pastatų priežiūros poskyrio  vedėjas
 Atsakingoji sekretorė  Eugenija  Kančauskaitė  Savivaldybės administracijos Bendrųjų reikalų skyriaus vyriausioji specialistė
 



Korupcijos prevencijos komisija

 
Pirmininkas  Alfredas Jonuška  Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narys
Pavaduotojas  Martynas Rusteika  Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narys
Sekretorė  Ersida Medžiūnienė  Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Bendrųjų reikalų skyriaus vedėjo pavaduotoja
(kalbos tvarkytoja)
Narė  Vitalija Lisinskienė  Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Bendrųjų reikalų skyriaus vedėja
Narė  Rasa Mitkienė  Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Juridinio skyriaus vedėjo pavaduotoja
Narė  Ingrida Venciuvienė  Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narė
 



Laisvės kovoms įamžinti komisija
Pirmininkas  Antanas Bezaras  Savivaldybės mero pavaduotojas, Savivaldybės tarybos narys
Komisijos sekretorė  Elena Leparskienė  Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė
Narys  Leonardas Skėrys  Lietuvos kraštotyros draugijos Šiaulių rajono skyriaus atstovas
Narys  Sigita Tauterienė  Kultūros paveldo skyriaus vedėja
Narys  Laimutė Varkalienė  Kultūros skyriaus vedėjo pavaduotoja
Narys  Aniceta Grikšienė  Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Kuršėnų filialo pirmininkė
 Narys  Eugenija Dragūnienė  Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Kuršėnų filialo pirmininko pavaduotoja
Spausdinimo versija   Paskutinis atnaujinimas: 2014-10-06 11:28:03 Atgal